GALATASARAY 0

Eşref Hamamcıoğlu: Ben başkanlığa aday değilim

Galatasaray Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, camiada çıkan iddiaların aksine başkalığa aday olmadığını belirterek, “Ben bu camiaya 12 yaşında girdim, 65 yaşımdayım. Başkanlığa aday değilim. Algı yönetimi yapılıyor. Divan başkanlığı, yönetim kurulu başkanlığına rakip değildir” dedi.

Galatasaray’ın kasım ayı divanında Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, geçtiğimiz ay Başkan Mustafa Cengiz ile mezarlıkta yaşadıkları olayla ve genel konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Mezarlık olayını anlatan Hamamcıoğlu, “Başkan sabah mahmurluğu olsa gerek hiçbirimize selam vermeden kabrin başına geçti. Biz de protokol ve temsil çerçevesinde divan başkanı olarak olmam gereken yerde yerimi almak üzere mezara doğru yöneldim. Televizyondaki görüntülerde deforme olduğunu düşünüyorum. Dikkatli izleyecek olursanız Başkanımız Mustafa Cengiz ile disiplin kurulu başkanı arasında boşluk vardı. Arayı kapattılar. Ben de olmam gereken yere girmem için ‘Müsaade eder misiniz?’ dedim. Olmam gereken yerde yerimi aldım. Sayın başkana ‘Günaydın’ dedim. Cevap alamadım. Ceketimi düzelttim. Zannediyorum dirsek teması olmuş. Hepimiz kalabalık yerlere giriyoruz. Her omuz omuza geldiğiniz yerde kavga mı ediyoruz? Bu nasıl bir algı yönetimidir? Beni tanıyorsunuz, omuz atmam söz konusu olabilir mi? Dar bir alanda saf dizdik. Başkanımız, ‘Beni sıkıştırıyorsunuz öte gidin’ dedi. Ben de az öte gittim. Başkan, ’Benim mezarı ortalamam lazım’ dedi. Geçen pazar bir programda beni linç ediyorlar. Galatasaray hayatımda enterensan bir tecrübe oldu. Ben çabuk sinirlenen biri değilim” diye konuştu.

KAYNAK : FANATİK.COM.TR

SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA

Install now!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir