GALATASARAY 0

Galatasaray anlaşmayı açıkladı

Galatasaray sponsorluk anlaşmasını açıkladı

Son dakika haberi: Galatasaray Spor Kulübü, Türk Telekomünikasyon A.Ş. ile olan sponsorluk anlaşmasının 2020-21 sezonu sonuna kadar uzatıldığını ve 30 milyon TL gelir elde edileceğini açıkladı.SON DAKİKA! Galatasaray sponsorluk anlaşmasını açıkladı

Galatasaray Kulübü, Türk Telekomünikasyon A.Ş. ile 2020-2021 sezonunun sonuna kadar sürecek bir anlaşma yapıldığını ve Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin 2020-2021 sezonu için sarı kırmızılı kulübe 30 milyon TL ödeyeceğini açıkladı.

Galatasaray’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

” Şirketimiz ve Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile Türk Telekomünikasyon A.Ş. arasında devam eden pazarlama, reklam ve tanıtım amacıyla isim hakkı sözleşmesinin yürürlük süresinin 2020-2021 futbol sezonlarını kapsayacağı ve 2020-2021 yılı futbol sezonu sonunda sona ereceği hususunda ilgili taraflarca mutabık kalınmıştır. Bu anlaşma gereği Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Şirketimize 2020-2021 sezonu için 30 milyon TL ödenecektir. 

 
 
 

Bu açıklamada sözü edilen taraflar arasında Sözleşme konusuna ilişkin olarak devam eden ticari müzakereler bir sonuca bağlanana kadar, Şirketimizin ve yatırımcılarımızın meşru çıkarlarının korunması amacıyla, SPK’nın II-15.1 Özel Durumlar Tebliği’nin 6’ıncı maddesi kapsamında içsel bilginin açıklanmasının ertelenmesine karar verilmiştir. 

Bu açıklama, erteleme sebeplerinin ortadan kalkması üzerine ilgili mevzuat hükümleri kapsamında yapılmaktadır.

SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA

Install now!

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. ”  

KAYNAK :  FANATİK.COM.TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir