GALATASARAY 0

Galatasaray Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar listesi! GS FB maçı şifresiz bu kanallarda

Süper Lig’de haftanın maçında Galatasaray Fenerbahçe karşı karşıya geliyor. Dünyanın en büyük derbisi olarak gösterilen Galatasaray Fenerbahçe derbisi Bein Sports ekranlarında yayınlanacak. Ancak GS FB derbisi şifresiz olarak yayınlayan yabancı kanallarda var. Galatasaray Fenerbahçe derbisi işte bu kanallarda!

Galatasaray Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar listesi! GS FB maçı şifresiz bu kanallarda

Süper Lig’de haftanın maçında Galatasaray Fenerbahçe karşı karşıya geliyor. Dünyanın en büyük derbisi olarak gösterilen Galatasaray Fenerbahçe derbisi Bein Sports ekranlarında yayınlanacak. Ancak GS FB derbisi şifresiz olarak yayınlayan yabancı kanallarda var. Galatasaray Fenerbahçe derbisi işte bu kanallarda! Galatasaray Fenerbahçe maçı şifresiz bu kanallarda! Süper Lig’in 3. haftası dev derbiyle başlıyor. Türk Telekom Arena stadyumunda oynanacak Galatasaray Fenerbahçe maçı bugün oynanacak. Peki Galatasaray Fenerbahçe maçı hangi kanalda? GS FB derbisi şifresiz yayınlayan yabancı kanallar listesini sizler için derledik! Galatasaray 3 maçtır kazanıyor! Fenerbahçe’nin ilk büyük sınavı Süper Lig’de 2’de 2 ve Avrupa’da 2’de yaparak yeni sezonda 4 maçta galip gelen Galatasaray, geçtiğimiz hafta kazanamayan Fenerbahçe’yi konuk ediyor. Morel olarak Kadıköy galibiyetini de alan Galatasaray oldukça morelli. Ancak Fenerbahçe ve Erol Bulut üzerinde bir baskı olacak. Ali Palabıyık yöneteceği Galatasaray Fenerbahçe derbisi tüm dünyada merakla bekleniyor. İşte Galatasaray Fenerbahçe derbisi şifresiz yayınlayan yabancı kanallar listesi! Galatasaray Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar! Bein Connect France Bein Sports France 3 HD Bein Sports France 8 HD Digiturk 4k HD K Sports 2 HD Kosova Look Sport ro 1 Sport 2 SVK SportKlub 2 Slovenia SportKlub 2 Crotia SportKlub 2 Serbia Süper Lig’de Galatasaray Fenerbahçe derbisi Bein Connect France, Bein Sports France 3 ve 8, Digitürk 4k, K Sports 2 HD Kosava gibi kanallarda yayınlanacak. Ayrıca derbi Sports 2 SVK ile birlikte Slovenya, Sırbistan ve Hırvatistan gibi ülkerde şifresiz olarak yayınlanacak. Galatasaray Fenerbahçe derbisi ilk kez CBC Sports, İdman TV ve AZ TV yayınlamayacak!

Süper Lig maçlarıyla birlikte Galatasaray Fenerbahçe derbisini sürekli olarak yayınlayan Azerbaycan kanalları ilk defa derbiyi yayınlamayacak. Galatasaray Fenerbahçe derbisi CBC Sports, Galatasaray Fenerbahçe maçı idman TV ve Galatasaray Fenerbahçe maçı AZ TV ekranlarında yayınlanmayacak. VAR Hakemi belli oldu! Süper Lig’de derbiyi saatler kala Son Dakika Haberi geldi! Galatasaray Fenerbahçe derbisinin VAR hakemi Alper Ulusoy oldu!

kaynak : https://www.ilan365.net/gundem/galatasaray-fenerbahce-macini-sifresiz-veren-yabanci-kanallar-listesi-h9957.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir