GALATASARAY 0

Galatasaray – PSG maçı saat kaçta, şifresiz veren kanal hangisi?

Galatasaray - PSG maçı saat kaçta, şifresiz veren kanal hangisi?

1 Ekim Salı günü Türk Telekom Stadı’nda oynanacak Galatasaray – PSG maçı saat 22.00’da başlayacak.

Maç hangi kanalda?

Galatasaray – PSG maçı beIN Sports 1 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Galatasaray – PSG maçını Azerbaycan kanalı CBC Sport şifresiz yayınlayacağını açıkladı.

Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda mücadele eden Galatasaray, ilk maçında deplasmanda Club Brugge ile 0-0 berabere kalmıştı. Galatasaray, bir sonraki maçında da yine evinde Real Madrid ile karşılaşacak.

SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA

Install now!

Biletler ne kadar?

Galatasaray – PSG maçının biletleri satışa çıktı. Öncelik GS Logolu passolig kart sahiplerinde. 30 Eylül Pazartesi gününden itibaren ise diğer logolu passolig kart sahiplerine bilet satış gerçekleştirilecek.

CBC Sport kanalı şifresiz nasıl izlenir?

CBC Sport kanalı, AzerSpace 46° uydusundan yayın yapmakta. Öncelikle uydunuzun AzerSpace 46° uydusu olmak zorunda. Bu şartı sağladıktan sonra CBC Sport’u frekans ayarlarını girerek izleyebilirsiniz.

CBC Sport uydu ve frekans bilgileri 

Uydu: AzerSpace 46°

Frekans: 11135 H 27500 

CBC Sport tek çanakla izlenir mi?

1.adım

Maçı Türksat çanağından izleyecekseniz; çanak anteninizde bulunan mevcut Türksat LNB’sinin tam olarak sağ bitişiği(arkadan bakınca) 2. LBN’yi yerleştirin. Bu yerleştirme işlemini bant-plastik kelepçe veya multifeed denen 2-3-4… uyduyu izleme şansı veren aparatı alarak da yapabilirsiniz.

2.adım

Azerspace LNB’sini sabitledikten sonra Türksat LNB’sinden gelen kablo ile Azerspace LNB’sinden gelen kabloları birleştirmek için diseq kullanmanız gerekmektedir. Türksat LNB’sinden gelen kabloyu, diseqc’in 1. girişine, Azerspace LNB’sinden gelen kabloyu ise diseqc’in 2. girişine takınız. Diseqc’in ortasındaki giriş ise uydu cihazına Receiver’e gidecektir.

Tek çanakla CBC Sport kanalını izleyebilirsiniz

3.adım

Uydu alıcınızdan Menü-Uydu ekle bölümünden Azersat46 ekleyip bu uydu için Anten/Diseqc ayarlarından diseqc 1-2-3- veya a-b-c olarak seçiniz. Azerspace uydusunun diseqc girişini TV’den de ”2”(B) Türksat’ın TV’den diseqc girişini ise diseqc 1(A) olarak seçiniz.

4.adım

Daha sonra kanalların frekanslarını manuel olarak girip taratın. İdman/ CBC Sport HD / Az TV SD yayınları için cihazına Biss şifre girmeniz gerekecektir.

Önemli! Hotbird’e ayarlanmış çanağınızı Azerspaceye dönüştürmek için Hotbird çanağındaki LNB’yi çıkartıp Türksat çanağınızın arkadan bakınca sağına bant, plastik kelepçe veya multiifeed ile sabitlendikten sonra TV’den Hotbird uydusundan aşağıdaki kanalların frekanslarını taratın. Kanalların biss şifresini girdikten sonra izleyebilirsiniz.

İNTERNETTEN DE İZLEYEBİLİRSİNİZ

Ayrıca bu dev karşılaşmayı internet üzerinden Netspor, Selcuksportshd, Taraftarium24, Retrobettv, Trgoals10 gibi sitelerinde yayınlanacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

Maçın bilet fiyatları şöyle:

Kategori 1: 1.500 Lira

Kategori 2: 1.300 lira

Kategori 3: 1.200 lira

Kategori 4: 1.000 Lira

Kategori 5: 900 Lira

Kategori 6: 700

Kategori 7: 500 Lira

Kategori 8: 400 Lira

Kategori 9: 350 Lira

Kategori 10: 200 Lira

Kategori 11: 175 Lira

Kategori 12 (Misafir): 175 Lira

Kaynak: Fotospor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir