GALATASARAY 0

Galatasaray sözleşmesini askıya alıyor

Futbol Arena’nın haberine göre ;

Luyindama transferi ile birlikte kontenjanı dolan Galatasaray’da yarından itibaren Maicon’un sözleşmesi askıya alınacak.

Galatasaray Transfer gündeminde Maicon krizi yaşandı. Galatasaray’dan ayrılmayı kabul etmeyen Maicon’un sözleşmesi sarı kırmızılı kulüp tarafından askıya alınıyor.

Maicon transfer olacak mı?

Stoper Christian Luyindama transferi ile birlikte kontenjanı dolan Galatasaray’da yarından itibaren Maicon’un sözleşmesi askıya alınacak. Brezilyalı futbolcu Şubat ayı sonunda transfer döneminin kapanacağı Çin ve Nisan ayında transfer sezonunun kapanacağı ülkesinde kulüp bakacak.

SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA

Install now!

Maicon Galatasaray’dan neden ayrılmadı?

Çin Kulüplerinden teklif alan ve Galatasaray’ın Luyindama transferini yapmak için ayrılmasını beklediği Maicon’dan iyi haber gelmedi. Galatasaray’dan ayrılmak için Çin ekiplerinden en az 3 milyon euro para talep eden Maicon’a yapılan teklifin 2.5 milyon euro olduğu belirtildi.
MAİCON AYRILMAK İSTEMEDİ

Brezilyalı stoperin de bu şartlar altında Galatasaray’dan ayrılmak istemediği öğrenildi. Çin ekibine transferi için teklife artış bekleyen Maicon ile Galatasaray kulübü yetkilileri anlaşma sağlayamadı.

Futbol arena

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir