FUTBOL 0

Igordan Arda Sözü

Igor Tudor: “Siz Arda’yı bana bırakın”

Galatasaray’ın 1.5 sezonluğuna kiralamaya hazırlandığı, ancak maç eksiği nedeniyle, “Sisteme adapte olabilir mi” endişesi yaşatan Arda Turan için Tudor garanti verdi! Hırvat hoca, “Devre arası kampına yetişirse, takımın seviyesine yaklaşır” dedi.
Ara transfer dönemi öncesi Galatasaray’ın transfer gündemini en fazla meşgul edecek isim gibi görünen Arda Turan konusunda, teknik patron Tudor’dan yönetime güvence geldi…

Hırvat hoca, sezon başından beri Barcelona’nın hiçbir maçında forma giymeyen ve kondisyon eksiği bulunan 30 yaşındaki futbolcuyu kendine getireceğine inanıyor.

Yöneticilerle konu hakkında bir görüşme yapan Tudor, “Eğer bu transferi kısa sürede bitirir ve devre arası kampına yetiştirirsek, hiçbir sorun kalmaz. Arda’yı kısa sürede takımın fiziksel seviyesine yaklaştırabiliriz. Bu konuda bir endişeniz olmasın” ifadelerini kullandı.

SATIŞ LİSTESİNDE YER ALIYOR

Bu arada Galatasaray Yönetimi’nin Barcelona ile olan temasları da devam ediyor. İspanyol kulübü, satış listesinde yer alan tecrübeli futbolcu için gelecek olası teklifleri beklerken, Galatasaray’la da görüşüyor.

SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA

Install now!

Sarı-Kırmızılılar’ın planı, oyuncuyu 1.5 sezonluğuna kiralamak. Barça ise 40 milyon Euro’ya transfer edilen Arda için başka teklif gelip gelmeyeceğini görmek istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir