GALATASARAY 0

JAMES RODRIGUEZ’DEN GALATASARAY’A İYİ HABER

<h2>JAMES RODRIGUEZ’DEN GALATASARAY’A İYİ HABER</h2>Galatasaray, Real Madrid’den James Rodriguez’in peşinde… Birçok kişi bu transferin hayal olduğunu düşünse de sarı-kırmızılı yönetim aynı kanıda değil ve ağır ama kararlı bir şekilde ağlarını örmeye devam ediyor.

Real Madrid ve Rodriguez’in menajeri ile görüşmeler sürerken Türkiye’de ilk kez Fotomaç’ın sayfalarına taşıdığı temaslar, dünya basının da ilgisini çekti. Bu konudaki gelişmeler duyurulurken James Rodriguez konusunda İspanyol ve Kolombiya basının ortak kanısı Galatasaray’ın ideal seçenek olduğu yönünde…

Kolombiya’dan Futbol Ete; Manchester United, Arsenal, Everton ve son zamanlarda da Lazio’nun James’le ilgilendiğine dair haberler çıkmasına rağmen bunlardan hiçbirisinden teklif gelmediğini yazdı. Libertad Digital, “Real Madrid’e ilk resmi öneri Galatasaray’dan geldi” haberini yayımladı. İspanyol es- Radio ise “Galatasaray’ın James Rodriguez’in maaşının yüzde 100’ünü ödemek istememesi tek sorun ama aşılamayacak bir sorun değil” yorumunu yaptı. ŞIMDI gözler Real Madrid ve Galatasaray’dan gelecek haberlere çevrildi. (SABAH)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir