GALATASARAY 0

Jose Rodriguez’den sürpriz itiraf

Bir dönem Galatasaray’da da oynayan Jose Rodriguez, Fortuna Sittard kariyerini anlatırken, Mourinho’nun Madrid’de kendisiyle yaptığı konuşmayı da anlattı.  
Jose Rodriguez'den sürpriz itiraf

Bir dönem Galatasaray‘da da oynayan ve sezon başında Hollanda Eredivisie ekiplerinden Fortuna Sittard’a transfer olan Jose Rodriguez, Jose Mourinho’dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Jose Rodriguez, Mourinho’nun Şampiyonlar Ligi’nde kendisine henüz 17 yaşındayken şans vermesini de unutmadığını söylerken ”O gün benim hazır olduğumu düşündü. O yaşta elinize böyle bir fırsta geçerse, sahaya çıkıp zevk almalısınız çünkü daha önce bu duyguyu yaşamamışsınızdır. Mourinho da bana ‘Seni dünyadaki en popüler çingene yapacağım’ demişti. Gülmemi durduramadım. Dünyanın en iyi antrenörü sizinle konuştuğunda, tavsiyeler verdiğinde neler hissettiğinizi anlatmak gerçekten zor” ifadelerini kullandı.

”ÇOK FAZLA TAKIM DEĞİŞTİRMEK İYİ BİR FİKİR DEĞİL”

Son dönemde birçok farklı takımda oynayan Rodriguez, bir eleştiri de yaparken ”Çok fazla kulüp değiştirmek iyi bir fikir değil. Bunu kimseye tavsiye etmiyorum ama öte yandan da bir çok farklı deneyim yaşamış oldum” dedi.

Fortuna’ya transferini de anlatan orta saha oyuncusu ”Fortuna beni transfer etmek için çok uğraştı. Burada çok mutluyum” şeklinde konuştu.

SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA

Install now!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir