Kamptan ayrıldığı haberi doğrulandı

Galatasaray’a yaz transfer döneminde transfer edilen, adı sık sık transfer dedikodularına karışan Badou Ndiaye için takımdan ayrılma ihtimali olduğu iddiası NTV Spor tarafından da doğrulandı ve yıldız futbolcu Osmanlıspor maçı kadrosuna alınmadı.

Galatasaray‘a transfer edildiği günden beri İngiliz kulüplerinin ilgisini çeken Badou Ndiaye için resmi teklif yapıldı.

NTV Spor’un haberine göre, Stoke City‘den aldığı tekliften sonra kafası karışan Ndiaye, dün gece Galatasaray’ın kamp yaptığı otelden ayrıldı ve yıldız futbolcu Osmanlıspor maçı kadrosuna alınmadı.

Başkan Mustafa Cengiz’in gelen 15 milyon Euro’luk teklifi değerlendirmeye aldığı, Ndiaye’nin de gitmeye sıcak baktığı ancak Fatih Terim’in oyuncuyu takımda tutmak istediği de gelen bilgiler arasında.

Galatasaray resmi  sitesinde ise şu açıklamalara yer verildi

SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA

Install now!

Badou Osmanlıspor maçı kadrosuna alınmadı

31 Ocak’ta sona erecek transfer dönemi öncesi oyuncumuz Badou Ndiaye’ye yurt dışı kulüplerinden önemli teklifler var. Bir süredir kendisiyle ilgili teklifler nedeniyle kafasının karıştığı gözlenen Badou Ndiaye, bu durumda maça çıkmasının sağlıklı olmayacağını teknik direktörümüz Fatih Terim’e iletmesi üzerine teknik heyetimiz tarafından karşılaşmanın kadrosuna alınmadı

Osmanlıspor maçına bu şekilde çıkması risk olarak görünen oyuncumuzun durumunun bir iki gün içerisinde netlik kazanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir