GALATASARAY 0

Mustafa Cengiz’den Fenerbahçe’ye gönderme

Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye gönderme

Mustafa Cengiz yaptığı açıklamada Fenerbahçe’ye de göndermede bulundu.

“Allah utandırmasın diyorum. Falcao gibi dünya çapında çok değerli bir karakter ve oyuncunun Galatasaray’a katılmasından dolayı çok mutluyum. Bana gelen bilgiye göre havaalanında Falcao’yu 20- 30 bin civarı taraftarımızın karşıladığı söyleniyor. Bu seyirciyi siz belirli bir çıkar karşılığında ya da belirli bir siyasi veya ticari güdüyle oraya asla sürükleyemezsiniz. Yaklaşık 7 saat beklediler. Bu tutku, bu sevgi Galatasaray’ı büyük yapıyor. Bu sevgi diğer Türk takımlarında da var ama bizde biraz daha fazla var sanırım. Biz bununla övünüyoruz, rakiplerimizi asla küçük görmüyoruz. Galatasaray taraftarına ben çok teşekkür ediyorum.”

”Taraftarın bize verdiği manevi destek olmasaydı Radamel Falcao transferi için bu kadar ısrarlı olmazdık. Sevgili Abdürrahim Albayrak’ın yaşadıklarını, bize gelen tepkileri biliyorsunuz. Biz bunlardan alınmadık, her zaman taraftarın bize pozitif bakışından etkilendik”

”BAZILARINA SÖYLÜYORUM”

SARI KIRMIZI MESAJLAŞMA

Install now!

”Falcao’nun transferde bir adım dahi atmadığını gördük. Birilerine buradan az söylüyorum, inşallah çok anlaşılır. Herkese saygı duyuyorum fakat kişilik, karakter, dürüstlük ve doğruluk aslında olması gereken duygular. Bunlar fazlasıyla Falcao’da var.

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK: ”TÜRKİYE’Yİ TERK ETMEYİ DÜŞÜNDÜM”

”Ben ve ailem zor zamanlar yaşadık. Düzenimiz bozuldu. Türkiye’yi terk etmeyi bile düşündüm. Ben bu kulüpte çok uzun yıllar hizmet ettim, ömrümün olduğu sürede de hizmet etmeye devam edeceğim. Falcao adam gibi adam. Birinci gün sarıldık. Galatasaray’a gelmek için ne kadar çırpındığını gördüm. Falcao sağlam durduğu sürece desteğimizin hep onunla beraber olduğunu söyledim. Tekrar huzurlarınızda Falcao’ya ‘I Love You’ diyorum ve teşekkür ediyorum.”

KAYNAK : Futbol Arena

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir